پروژه ساختمان مسکونی شریعتی

پروژه ساختمان مسکونی شریعتی

اطلاعاتی مختصر در خصوص طراحی کلاسیک بنای مسکونی شریعتی واقع در خیابان دزاشیب تهران توسط بهترین شرکت طراحی ساختمان، گروه مهندسین چینه ایوان پردیس که یکی از شرکت های معماری در تهران می باشد را به شما عزیزان ارائه می کنیم.

طراحی کلاسیک بنای مسکونی شریعتی

محل پروژه : خیابان دزاشیب تهران

طراحی و ساخت پروژه : سال ۱۴۰۱

این بنا در ۸ طبقه شامل پارکینگ ، لابی و طبقات مسکونی طراحی و اجرا شده است.

هنگامی که کارفرما برای طراحی داخلی و طراحی نمای این بنا به ما مراجعه کرد، سفت کاری و دیوار کشی های جداره نما اجرا شده بود‌‌.

با توجه به درخواست کارفرما برای یک طراحی خاص و ویژه و مشخصات طرح، از جمله متراژ نما و محل قرار گیری ملک و بعد از بازدیدهای مکرر از سایت و مطالعات اولیه، تصمیم بر طراحی نمای کلاسیک گرفتیم.

نما کلاسیک ساختمان شریعتی

از بارزترین ویژگی های نمای کلاسیک، قرینگی در نما می باشد که ما هم ضمن رعایت قرینگی در طراحی نما، تلاش کردیم طرحی زیبا همراه با ظرافت های طرح کلاسیک که شامل المان های خاص این طرح میباشد، ارائه دهیم که خوشبختانه بسیار مورد استقبال کارفرما قرار گرفت.

طراحی نمای کلاسیک ساختمان شریعتی به سبک چینه

البته با توجه به اینکه هنگام مراجعه به ما و درخواست طراحی نما، اسکلت پروژه بطور کامل اجرا شده بود و همچنین با توجه به اینکه طراحی نمای کلاسیک، وزن بالایی به سازه بنا تحمیل میکند، قبل از تصمیم به طراحی نمای کلاسیک، سازه اجرا شده را بطور کامل مورد بررسی قرار دادیم و پس از اطمینان از استحکام آن، شروع به طراحی نمای کلاسیک کردیم.

طراحی ساختمان شریعتی
نمای کلاسیک

پروژه نما کلاسیک دزاشیب

پروژه طراحی نما کلاسیک دزاشیب
پروژه دزاشیب
نما کلاسیک ساختمان در محله دزاشیب
معماری کلاسیک
طراحی نمای ساختمان به سبک معماری کلاسیک در محله دزاشیب تهران
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مهندسین مشاور چینه میباشد.

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]