طراحی ویلا لواسان

پروژه ویلای لواسان

 نمونه طراحی ویلا د لواسان ( ویلای هم رفیق )

ایده طراحی این ویلا در اصل بر مبنای اتحاد در کنار استقلال شکل گرفته است.کارفرمایان دو دوست بودند که می خواستند دو واحد مستقل مشابه در یک زمین مشترک ایجاد کنند، بنابراین ما پیشنهاد کردیم که دو واحد در یک فضا ایجاد شود ، با توجه به محدودیت های ارتفاعی، تصمیم بر این شد تا دو ویلا در کنـــار هم قرار بگیرند تا یک حجم مشترک دیده شود و از فضا های باقی مانده ی سایت استفاده ی بهینه تری شود.


 
 طراحی ویلا
 
طراحی ویلا
 
شرکت طراحی ویلا
 
بهترین شرکت طراحی ویلا
 
برترین شرکت طراحی ویلا
 
گروه مهندسین مشاور
 
طراح ویلا چینه ایوان پردیس
  بهترین شرکت طراحی ویلا
 
 
 
بهترین شرکت طراحی ویلا
 
 
 
برترین شرکت طراحی ویلا
 
 
طراحی نمای ویلایی مدرن

 

طراحی ویلا در لواسان:

طراحی و ساخت ویلا در لواسان که منطقه ای بسیار خوش آب و هواست و آرامش خوبی دارد و دسترسی به امکانات مختلف فوق العاده است، بسیار زیاد است. این منطقه در طی سالیان گذشته هم برای خرید و ساخت ویلا استفاده می شده و ترجیح بسیاری از ساکنان تهران زندگی در این منطقه است. به هر حال در هر منطقه ای که زندگی می کنید، اگر به فکر ساخت ویلا در لواسان هستید، تیم حرفه ای و مجرب گروه معماری چینه با رعایت تمامی اصول و استانداردها برای شما انجام خواهد داد. در ادامه بیشتر با این خدمات، پروسه و قیمت گذاری آن آشنا خواهید شد. 

مراحل ساخت ویلا در لواسان


بسیاری از مشتریان از ما سؤال می کنند که مراحل ساخت ویلا در لواسان چقدر طول می کشد؟ چه مراحلی باید طی شوند و چه کارهایی باید انجام گیرد؟ در صورتی که تمامی مراحل به شکل اصولی و استاندارد طی شوند، نتیجه نهایی ساخت ویلایی است که نه تنها رضایت کامل شما را کسب خواهد کرد بلکه از نظر مهندسی هم کاملا مورد تأیید خواهد بود. بنابراین تمامی مراحل باید کامل و حرفه ای سپری شوند. در ادامه گروه معماری چینه به شکل خلاصه تمامی مراحل ساخت ویلا را برای شما شرح می دهد:

مشخص کردن زمین مناسب در لواسان:

در ابتدا باید زمین ساخت در منطقه مناسب مشخص شود. این منطقه باید طبیعت بکر و چشم انداز عالی و نورگیری مناسبی هم داشته باشد. دسترسی به امکانات عمومی باید حتی الامکان به خوبی میسر باشد تا رفاه افراد و ساکنین ویلا فراهم شود. در صورتی که سکوت و آرامش اهمیت زیادی دارد باید به آن دقت شود. ویژگی های زمین برای ساخت فونداسیون مقاوم و حفظ استحکام آن کاملا مورد تأیید باشد.

تعیین مساحت و ابعاد ویلا:

بعد از مشخص شدن محل زمین برای ساخت ویلا در لواسان، باید مساحت و ابعاد نیز مشخص شوند. در تعیین مساحت و ابعاد باید به مساحت در نظر گرفته شده برای کل ویلا دقت نمود تا براساس آن و سبکی که در ادامه تعیین خواهد شد، تناسب عالی بین محوطه و محیط داخلی، فضاها، اتاق ها و بخش بندی های دکوراسیون داخلی و کلیه المان ها وجود داشته باشد. این موارد به دقت توسط تیم ما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تعیین سبک مناسب برای طراحی ویلا:

همانطور که توضیح دادیم سبک مناسب برای ساخت ویلا در لواسان علاوه بر سلیقه شما مشتریان عزیز براساس یکسری فاکتورها نیز مشخص می شوند. با توجه به اینکه هر کدام از سبک ها، ویژگی های کاملا منحصربفردی دارند، آگاهی از آنها بسیار الزامیست. تیم معماری چینه با اشراف کامل نسبت به این موضوع و خصوصیات و ویژگی های منطقه لواسان، بهترین سبک ها را انتخاب نموده است. سبک های سفارشی هم قابل اجرا هستند اما بالاترین کیفیت زمانی خود را نشان خواهد داد که بین ویژگی های سبک ویلا و منطقه هماهنگی وجود داشته باشد.برای اشنایی بیشتر با طراحی ویلای مدرن و طراحی ویلاهای خاص با مشاوران چینه تماس حاصل نمایید

گودبرداری:

بعد از اینکه تمامی مراحل قبلی به دقت سپری شدند، نوبت به عملیات گودبرداری با نظارت دقیق مهندسی و به کمک ماشین آلات و تجهیزات مدرن خواهد رسید.

• بتن ریزی و ساخت اسکلت کلی ساختمان ویلا:

بتن ریزی و ساخت اسکلت ساختمان یکی از مهمترین مراحل ساخت ویلا در لواسان است. در صورتی که از بتن مرغوب و مناسب استفاده نشود و اسکلت ساختمان با متریال های درجه یک ساخته نشده باشد، استحکام و طول عمر بالای ویلا به هیچ وجه تضمین شدنی نخواهد بود. تعیین کردن این موارد فقط توسط مهندسین مجرب و حرفه ای امکان پذیر است.

اجرای دیوارکشی ویلا:

در دیوارکشی ویلاها باید چهارچوب کلی ساختمان در تمامی بخش ها به طور کامل تقسیم بندی گردند. این بخش شامل کلیه ورودی و خروجی، سیستم های تهویه، بخش های نورگیر ساختمان، محوطه سازی حرفه ای و غیره است.

طراحی و اجرای سقف ویلا:

طراحی و اجرای سقف در مراحل ساخت ویلا در لواسان، اهمیت بسیار بالایی دارد چرا که علاوه بر نوع طراحی معمولی و یا شیروانی و شیبدار، باید به نوع متریال و طراحی های جداگانه آن هم دقت شود. برخی ویلاها به درخواست مشتریان یا براساس پیشنهاد ما نیاز به نورگیرهای سقفی اسکای لایت، دودکش برای شومینه های کلاسیک و غیره دارند. اگر سقف ویلا شیبدار باشد پیچیدگی طراحی و معماری آن بیشتر خواهد شد. این مراحل کاملا وابسته به حضور متخصصین و مهندسین با سابقه در این زمینه است.

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا:

با توجه به اینکه باید بین سبک کلی ساختمان و تمامی اجزای آن هماهنگی کامل برقرار باشد، طراحی دکوراسیون داخلی در مراحل ساخت ویلا در لواسان الزامیست. طراحی دکوراسیون داخلی به دلیل اینکه المان های بسیار بیشتر و متنوع تری دارد و مستقیما با رضایت مشتریان در ارتباط است باید با دقت و حساسیت بسیار زیاد انجام شود. طرح کلی پس از جلب رضایت شما پیاده سازی خواهد شد.

نماکاری ویلا:

مرحله بعدی ساخت ویلا در لواسان، نماکاری است. مهمترین و بهترین نوع متریال برای نمای ویلا، سنگ است که نه تنها ماندگاری و مقاومت بسیار بالاتری دارد بلکه هیچ نوع عامل بیرونی و محیطی نیز بر روی آن تأثیرگذار نیست.

محوطه سازی ویلا:

متأسفانه این مرحله از ساخت ویلا در لواسان کمتر مورد توجه قرار می گیرد غافل از اینکه باید هماهنگی کامل بین نما، محوطه و دکوراسیون داخلی برقرار باشد تا تمامی ساکنین حس خوبی از زندگی در این فضا داشته باشند. نوع نورپردازی و تکنیک های آن، طراحی و ساخت آلاچیق، نصب و اجرای باربیکیو، طراحی و نصب مجسمه، استخر، مسیرهای ماشین رو و پیاده روی جداگانه، گلخانه و کلیه المان ها همگی باید به دقت طراحی و مشخص شوند.

با توجه به اینکه بدو ورود شما و سایر افراد به درون ویلا از محوطه شروع می شود، در صورتی که طراحی ضعیفی داشته باشد روی دیدگاه و نظر کلی شما نسبت به ویلا تأثیر منفی خواهد گذاشت. از طرفی ساکنین ویلا بخش قابل توجهی از زمان خود را در محوطه سپری می کنند بنابراین باید تمامی قسمت ها به شکل اصولی و استاندارد طراحی و ساخته شده باشند.

هزینه ساخت ویلا در لواسان

هزینه ساخت یک ویلا به عوامل متعددی مانند اندازه، طراحی، موقعیت جغرافیایی، جنس و کیفیت مصالح، تجهیزات داخلی و خارجی و دیگر عوامل بستگی دارد.

"ما به خلق شگفتی ایمان داریم"

 
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مهندسین مشاور چینه میباشد.

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]