بهترین شرکت های معماری

بهترین شرکت های معماری

شرکت های معماری بسیار موفقی در سراسر دنیا وجود دارند که هر ساله ما را با کارهای خود شگفت زده می کنند و شاهد اجرای طراحی های فوق العاده ای از آنها هستیم. این شرکت ها تقریباً در سراسر دنیا پراکنده هستند و به جای خاصی تعلق ندارند. در این مقاله قصد داریم در مورد ویژگی ها و خدماتی که بهترین شرکت های معماری دنیا ارائه می دهند، بیشتر توضیح دهیم.

معماری چیست؟

ویژگی های بهترین شرکت معماری

خدمات بهترین شرکت های معماری

لیست بهترین شرکت های معماری در جهان

شرکت چینه ایوان پردیس، بهترین شرکت معماری در تهران

معماری چیست؟

معماری هنر و علم طراحی ساختمان‌ها و دیگر سازه‌های فیزیکی است. طراحی معماری در درجه اول با بکارگیری مهارت‌هایی خلاقانه بر روی جِرم، فضا، حجم، بافت، نور، سایه، مصالح و برنامه هدایت می‌شود و به‌منظور دستیابی به یک هدف زیبا، کاربردی و اغلب هنری، از عناصر واقع گرایانه‌ای مانند هزینه، ساخت و فناوری بهره گرفته می‌شود. به این ترتیب روند معماری از طراحی مهندسی متمایز می‌شود که برپایه‌ی کاربرد خلاقانه اصول ریاضی و علمی است.

ویژگی های بهترین شرکت های معماری

بهترین شرکت های معماری در سطح کشوری یا جهانی باید ویژگی های زیر را داشته باشند:

1. سابقه‌ ی درخشان

یکی از ویژگی های بهترین شرکت های معماری، سابقه ی طولانی و درخشان است. نکته ی جالب در مورد شرکت های معماری این است که شما می توانید سابقه ی کاری آنها را در سطح شهر ببینید. قبل از این که با شرکت معماری خاصی قرارداد ببندید، می توانید جستجویی در سطح شهر داشته باشید تا بتوانید سوابق کاری آنها را بررسی کنید. حتی می توانید با سرمایه گذاران یا ساکنین فعلی این بناها ملاقاتی داشته باشید تا بتوانید از تجربه ی آنها از زندگی در این ساختمان ها مطلع شوید. بهترین شرکت های معماری، سابقه ی کاری درخشانی دارند و افرادی که با آنها همکاری داشته ‌اند از روند پروژه بسیار راضی بوده اند.

2. طراحی مدرن و به روز

معمارانی که در بهترین شرکت های معماری فعالیت دارند به اصول طراحی و معماری روز دنیا مجهز هستند. آنها می توانند طیف گسترده ای از ساختمان های مختلف را طراحی کنند که بیشترین هماهنگی را با هدف شما دارند و با بودجه ای که برای ساخت آن در نظر گرفته اید سازگارند.

3. مشاوره های سازنده

بهترین شرکت های معماری دنیا خدمات مشاوره ای بسیار خوبی به مشتریانشان ارائه می دهند. این خدمات در راستای زیبایی و مقاومت هر چه بیشتر ساختمان و اجرای پروژه با حداقل هزینه است. در شرکت های برتر معماری، مشاوره به صورت اجبارگونه انجام نمی شود و کاملاً جنبه ی راهنمایی و پیشنهاد داشته و سلیقه ی شما به عنوان صاحب پروژه در اولویت قرار دارد.

 

 

ویژگی های بهترین شرکت های معماری

 

خدمات بهترین شرکت های معماری

به طور کلی خدمات بهترین شرکت های معماری را می‌توان به سه دسته تقسیم کرد:

طراحی

بهترین شرکت های معماری، از صفر تا صد پروژه های ساختمانی در کنارتان هستند و طراحی های روشن و واضحی دارند و شما را کاملاً از روند پیشرفت پروژه مطلع می کنند. این شرکت ها می توانند در زمینه ی طراحی و ساخت یک ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی و حتی بازسازی خانه های قدیمی به شما کمک کنند.
اما این همه ی ماجرا نیست و آنها می توانند در طراحی سازه ها و مقاوم سازی ساختمان ها نیز شما را راهنمایی کنند. روش های طراحی بهترین شرکت های معماری، به روز و مدرن است و تمرکز آنها روی صرفه جویی در انرژی و پایداری ساختمان در شرایط محیطی مورد نظر است.

نظارت

یکی دیگر از خدماتی که بهترین شرکت های معماری ارائه می دهند، نظارت کامل بر اجرای پروژه است. مشکلاتی که ممکن است در حین ساخت پیش بیاید با نظارت این گروه می تواند مانع از آنها شود. هدف از نظارت شرکت معماری این است که کلیه ی اقداماتی که در راستای ساخت انجام می شوند، با عملیات معماری و نقشه هایی که طراحی شده و به تأیید نظام مهندسی رسیده اند تطابق داشته باشند. در غیر این صورت در زمان صدور پروانه‌ی پایان کار و صدور سند، مشکلات زیادی پیش خواهد آمد.

خدمات مشاوره ای

یکی دیگر از خدماتی که بهترین شرکت های معماری به شما ارائه می دهند، خدمات مشاوره ای است. این مشاوره می تواند در زمینه ی تناسب طراحی با هدف کاربری آن باشد یا انتخاب مناسب ترین مصالح برای طراحی نما و افزودن بخش های مختلف به ساختمان. موضوع این است که آنها باید از مهارت ها و اطلاعات معماری خود استفاده کنند تا شما بتوانید یک ساختمان زیبا، متناسب با هدف کاربری و مجهز را با کمترین هزینه بسازید. 

لیست بهترین شرکت های معماری جهان

شرکت های معماری موفقی در سراسر دنیا وجود دارد که کارهای شگفت انگیز زیادی در کارنامه ی خود دارند که اسامی بعضی از آنها به شرح زیر است:

شرکت گلنسر

این شرکت را رسماً می توان بهترین شرکت معماری جهان دانست که در سال 1965 تأسیس شده و در کشور آمریکا قرار دارد. این شرکت پروژه های جهانی بزرگی همچون برج شانگهای، فرودگاه سان فرانسیسکو، فرودگاه جان اف کندی، مرکز باله هوستون و مرکز مالی بین المللی دبی را در کارنامه‌ی خود دارد.

شرکت نیکن سیکی

دومین شرکت برتر معماری دنیا یک شرکت ژاپنی به نام نیکن سیکی است که از مهمترین پروژه های آن می توان به طراحی شرکت سونی در توکیو اشاره کرد.

 

لیست بهترین شرکت های معماری در جهان

 

شرکت AECOM

یکی دیگر از بهترین شرکت های معماری جهان شرکت AECOM است که در ایالت متحده قرار دارد و از مهم ترین پروژه های آن می توان به فرودگاه بین المللی ابوظبی، ساختمان بازی های المپیک 2016، راه آهن معدن زغال سنگ آدانی، معدن الماس آرگیل و ... اشاره کرد.

شرکت پرکینز اند ویل

این شرکت برتر معماری هم یک شرکت معماری آمریکایی است و مرکز علوم زیست - پزشکی چارلز اشمیت دانشگاه فلوریدا، مرکز بین‌المللی شرکت بوئینگ و مرکز محاسبات پیشرفته‌ی دانشگاه جورجیا تک، تنها بخشی از پروژه های مهم این شرکت هستند.

HDR

پنجمین شرکت معماری برتر جهان هم در آمریکا وجود دارد که ساخت پروژه هایی همچون خانه ی سی کانتر انگلستان، قلعه‌ی تیموت انگلستان، کینگ رود انگلستان، کتابخانه وستون و کتابخانه بودلیان در دانشگاه آکسفورد، فرودگاه چانگی سنگاپور و ... را در کارنامه‌ی خود دارد.

شرکت چینه ایوان پردیس، بهترین شرکت معماری در تهران

در کشور خودمان هم چندین شرکت معماری بسیار خوب وجود دارد که شرکت مهندسین مشاور چینه ایوان پردیس، یکی از بهترین آنها است. در این شرکت خدمات معماری بسیار متنوعی به شما ارائه می شود. از طراحی های بسیار پیشرفته و به روز گرفته تا نظارت پیگیرانه در طول اجرای پروژه. همه ی این کارها در راستای این است که شما بتوانید با کمترین هزینه به ساختمان دلخواه خود برسید. بعلاوه تیم مشاوره ی شرکت ما یکی از بهترین تیم‌های مشاوره ی معماری در ایران است که نه تنها در بخش های مختلف طراحی به شما کمک می کند تا بتوانید ساختمانی زیبا و مقاوم داشته باشید، بلکه در انتخاب مصالح، برآورد قیمت ها و ... نیز آماده ی خدمت رسانی به شماست. از جمله خدمات شرکت چینه می توان به طراحی ویلا، طراحی نمای ساختمان، طراحی داخلی و بازسازی ویلای قدیمی اشاره کرد.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مهندسین مشاور چینه میباشد.

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]