در این مقاله در مورد پروژه طراحی نمای ساختمان خرم 4 صحبت کرده ایم.

پروژه طراحی نمای ساختمان خرم 4

طراحی نما (facade design) یک الگوی طراحی ساختاری از یک فضا است که به آن شخصیت می بخشد. به طور کلی طراحی نمای ساختمان هویت آن را آشکار می کند. همچنین طراحی نمای ساختمان به شدت بر ارزش اقتصادی آن تأثیر می گذارد.

از این رو همواره طراحی نما جایگاه ویژه ای برای سازندگان دارد و آنها را برای همکاری با یک شرکت معماری و طراحی نمای ساختمان برای آماده سازی یک طرح نمای ساختمان حرفه ای طبق اصول طراحی نما و ضوابط طراحی نما از نمای ساختمان یک طبقه تا نمای ساختمان 5 طبقه البته با در نظر گرفتن قیمت طراحی نما ترغیب میکند. نمای بیرونی یک سازه و در کل طرح نمای ساختمان می تواند افراد را برای دیدن فضای داخلی آن مشتاق تر کند.

بنابراین طراحی نما قبل از نحوه ساخت می تواند به شدت بر جذب مشتری و فروش یک سازه تأثیرگذار باشد. همچنین نمای ساختمان بخشی از فضای شهری است و در زیباسازی فضای یک خیابان یا یک محله نیز بسیار مؤثر است. پس باید تمام اصول طراحی نما در نظر گرفته شود و به سه مورد اصلی سبک سازه، کاربری ساختمان و مصالح مورد استفاده توجه شود. مجری و طراح نما باید از تجربه و مهارت کافی برای ایجاد تناسب بین سبک، کاربری و متریال سازه برخوردار باشد. این کار باید بر اساس اصول و استاندارد های موجود و آخرین ضوابط طراحی نما انجام شود.

در زیر عکس طراحی نمای ساختمان مسکونی خرم ۴ که پنج طبقه دو واحدی در تهران پارس و تاریخ اتمام این پروژه تابستان ۱۴۰۲ است را برایتان آورده ایم.

شرکت چینه ایوان پردیس بیش از صد نمونه کار در حوزه طراحی نمای ساختمان دارد.

"ما به خلق شگفتی ایمان داریم"

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مهندسین مشاور چینه میباشد.

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]