درباره چینه


هلدینگ چینه در سال ۱۳۸۳ به مدیریت جناب آقای مهندس یوسف عزیزی به عنوان شرکت توسعه سرمایه‌ گذاری در حوزه‌های عمران، معماری، IT و حوزه‌های آموزشی ثبت شده است.

شرکت های برتر طراحی ساختمان مهندسین مشاور چینه ایوان پردیس
مهندسین مشاور چینه ایوان پردیس شرکت های برتر طراحی ساختمان

 مهندسین مشاور چینه ایوان پردیس به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ چینه فعالیت خود را همزمان با تأسیس آن آغاز کرد. 


این مجموعه شامل آتلیه تخصصی معماری، شهرسازی و سازه می باشد و بیش از ۵۰ پرسنل دفتری و کارگاهی در این مجموعه فعالیت دارند.
گروه چینه دارای تجربیات طراحی ساختمان های خاص و پروژه های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی می باشد و در زمینه اجرای پروژه‌ ها نیز فعالیت گسترده ای دارد.
از جمله فعالیت‌های دیگر این مجموعه طراحی و اجرای نماهای هوشمند دو پوسته، کلاسیک و معاصر، طراحی و اجرای انواع سبک های نوین معماری و دکوراسیون داخلی می باشد.
از سوابق کاری گروه چینه می توان به طراحی، نظارت و اجرای پروژه های نیروگاه ۲۴ مگاواتی برق گرگان، کارخانه هود بیمکث، کارخانه تاف، کارخانه کاغذ دیواری آیدی، پروژه ۳۰ واحدی سروستان، پروژه های مسکونی برج سهند چیذر، قیطریه، ارغوان گلستان، چینه تهرانپارس و چینه نیاوران و ... اشاره کرد.


شرکت های برتر طراحی ساختمان  طراحی نما و طراحی نماهای خاص و روف گاردن

شرکت مشاوره چینه ایوان پردیس به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی و معماری در ایران، یاری مطمئن برای شما عزیزان در اجرای پروژه های ساختمانی می باشد. برای دریافت کاتالوگ شرکت روی دکمه رو به رو کلیک نمایید.


کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مهندسین مشاور چینه میباشد.

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]