پروژه صنعتی اتحاد _ نمای سبز

استفاده از نمای دو پوسته یکی از روش های متداول در نماسازی معاصر به شمار می رود که علاوه بر زیبایی بنا به تنهایی و چه در سیمای شهری، بر اساس یافته های موجود و تحقیقات و مستنداتی که روزانه در اختیار طراحان قرار می گیرد یکی از بهترین روش ها برای پاسخ به مسئله ی همیشگی مصرف انرژی در ساختمان است.

 

پروژه صنعتی اتحاد _ نمای سبز

 

ترکیب نمای دوپوسته با معماری سبز نیز احتمال دستیابی به اهداف گفته شده را دوچندان می کند. پروژه صنعتی موجود در منطقه اتحاد، از جمله نماهایی است که در تضاد کامل با تفکر جامعه است.

 

پروژه صنعتی اتحاد _ نمای سبز 

 

تفکری که در ذهن افراد از ساختمان صنعتی است، سوله ای آجری با یک درب  بزرگ و سقفی شیبدار. این مغایرت ناشی از ذهن خلاق طراح و ذوق ایشان در نمود معماری به گونه ای معاصر است. استفاده از آلومینیوم برای پوشش سطح اول در نما، سپس شبکه ی ماتریسی برای گل و گیاه میان دوپوسته، و در نهایت زاویه سازی و ایجاد نقطه ی بصری در نما به وسیله میله های عمودی که از پایین به بالا تغییر ارتفاع می دهند و ساختمان را بلندتر نشان میدهند. تنوع گیاهی، ورودی شاخص و نمای یکدست، از دیگر ویژگی های بارز این نمای معاصر زیباست.

 

پروژه صنعتی اتحاد _ نمای سبز

 

طراحی نما, طراحی داخلی, معماری, طراحی, پروژه اداری تجاری, چینه, گروه مهندسین مشاور چینه ایوان پردیس, املاک چینه, پروژه چینه نیاوران, گروه مهندسین چینه, پروژه صنعتی اتحاد _ نمای سبز

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مهندسین مشاور چینه میباشد.

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]